26.Dönem Pomem Başvuru Aşamaları

13.10.2019
A+
A-
26.Dönem Pomem Başvuru Aşamaları

Geçtiğimiz günlerde 7.000 kişi kontenjanlı pomem alımının ilana çıkmıştı. Fakat başvuru tarihleri 14 Ekim 2019 günü başlayıp 25 Ekim 2019 günü son bulacaktır.

Bu da demek oluyor ki yarın başvurular başlayacaktır. Fakat nasıl başvuru yapacağını bilmeyen adaylar için bu aşamaları detaylı olarak anlatacağız.

14 Ekim 2019 – 25 Ekim 2019 Tarihleri Arasında;

** Öncelikle sınav ücreti olan 130 TL’yi HALK BANKASI hesabına 26.Dönem POMEM başvurusu şeklinde yatıracaksınız ve dekontu saklayacaksınız.

** Sonrasında ise pa.edu.tr adresinde duyurular kısmında açılacak olan başvuru sayfasında ki linke tıklayarak e devlet ara yüzü ile ön başvurunuzu tamamlayacaksınız.

Eğer ücreti yatırmamışsanız veya şartlarınız uymuyorsa gerekli başvuru işlemini yapamayacaksınız.

Not: Emniet teşkilatı şehir veya vazife malulü yakını iseniz(1.derece) sizler başvuru ücretini yatırmayacaksınız. Direkmen ön başvurunuzu yapacaksınız.

Ön Başvuru Nedir:

Ön başvuru polislik sınavı için şartları sağlayan adayların gerekli sınav ücretlerini yatırıp akademinin sitesi üzerinden kayıt oldukları aşamadır.

DİKKAT: 26.Dönem POMEM başvuru şartlarını bilmiyorsanız TIKLAYINIZ.

26.dönem pomem başvuru tarihleri,26.dönem pomem ön başvuru nereye ve nasıl yapılır, 26.dönem pomem sınav ücreti,26.dönem pomem başvuru aşamaları,26.dönem pomem ön başvuru nedir, 26 dönem pomem başvuru ücreti hangi bankaya yatırılır,

admin
admin
Sevgili arkadaşlar bir çok alanda sizleri bilgilendirdiğimiz sitemize hoş geldiniz. Bizleri youtube ve instagram adreslerimizden takip edebilirsiniz. Arama kısmına ( simdiogrendin ) yazmanız yeterli olacaktır.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
  1. Goknur dedi ki:

    Hangi hesaba yatırılacağı açıklanacak mı ne zaman açıklanır?

  2. Songül dedi ki:

    Ya ben sinav ucreti yatirilacak olan sinav ne onu ogrenmek istiyorum kpss ye girerken yatirdigimiz parayi pomeme mi yatiriyoruz ben anlamadim yoksa kpss den baska bir sinav daha mi var ?

  3. Songül dedi ki:

    Simdi kpss den lisans 65 ustu aldiktan sinra pomeme nasip basvuru yapıcam onu ogrenmek istiyorum kpss ye girerken pomeme nasil para yatırıyoruz onu anlamadim lutfen yardımcı olur musunuz