Çeşitli Belediyelere Memur Alımı Gerçekleştirilecek

03.05.2021
A+
A-
Çeşitli Belediyelere Memur Alımı Gerçekleştirilecek
Çeşitli Belediyelere Memur Alımı Gerçekleştirilecek

Çeşitli belediyelere memur alımı yapılacak. Bu alımlar Lise, Önlisans ve Lisans Zabıta Memuru Alımı ve İtfaiye Eri Alımları olarak gerçekleştirilecek. Peki hangi belediyeler alım gerçekleştirecek. Sizler için belediye memur alımı ilanlarını bu haberimizde derledik.

İBB İtfaiye Eri Alımı

İstanbul Büyükşehir Belediye bünyesine en az lise mezunlarından KPSS 60 puan şartı ile itfaiye eri alımı yapılacak.  Yayımlanan resmi duyuruya göre başvurular  25/5/2021 – 1/6/2021 tarihleri arasında gerçekleştirilecek. Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız.

Muğla Büyükşehir Belediyesi Memur Alımı

Muğla Büyükşehir Belediyesi bünyesine en az lise mezunu itfaiye eri ve zabıta memuru alımı gerçekleştirilecek. Başvurular başlamış olup 27 Mayıs’ta son bulacak. Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız.

Gaziosmanpaşa Belediyesi Zabıta Memuru Alımı

Gaziosmanpaşa Belediyesi bünyesine 30 zabıta memuru alınacağı duyuruldu. Adayların KPSS en az 70 puan alması ve genel ve özel başvuru şartlarını taşıması gerekmektedir. Başvurular 31 Mayıs 2021 tarihinde başlayacak olup 4 Haziran 2021 tarihinde sona erecektir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız.

İzmir Büyükşehir Belediyesi Memur Alımı

İzmir Büyükşehir Belediyesi bünyesine KPSS en az 60 puan şartı ile 100 memur istihdamı gerçekleştirilecek. Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız

Üsküdar Belediyesi Zabıta Memuru Alımı

İstanbul Üsküdar Belediye Başkanlığı bünyesine en az orta öğretim mezunlarından toplamda 45 zabıta memuru istihdamı gerçekleşecek. Başvurular 26 Nisan’da başlayacak olup 30 Nisan’da son bulacaktır. Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız

Daha Fazla Haber İçin..

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.