Corona Tedavisi Geçiren Biri Polis ve Bekçi Olabilir Mi ?

18.03.2020
A+
A-
Corona Tedavisi Geçiren Biri Polis ve Bekçi Olabilir Mi ?

Polislik(Pomem, Pmyo, Pöh, Paem ve Güven Masası), Çarşı ve Mahalle Bekçisi adaylarında corona virüs tedavisi görüp iyileşen birinin durumunu ele alacağız. Tüm bu anlatacağımız hususlar güncel sağlık yönetmeliğinde yer almamaktadır. GÜNCEL EMNİYET TEŞKİLATI SAĞLIK ŞARTLARI YÖNETMELİĞİ’nde  ilerleyen günlerde, şu vahim günleri atlattıktan sonra  yer alacaktır.

Çinin wuhan eyaletinde başlayan ve etkisini tüm dünyanın gördüğü ve aylardır başa çıkılamayan corona virüs salgınının, ülkemize gelmesi ile birlikte akıllarda emniyet(polis ve bekçi) ve tsk(subay,astsubay, uzman er, erbaş) alımlarına corona virüs salgınının etkisinin ne olacağı yönünde olacaktır.

Bildiğiniz üzere ülkemizde böyle bir hastalığın ilk defa çıkması sebebi ile yönetmelikte yer almamaktadır. Fakat hastalığın ortaya çıkardı etkilere bakarak bir öngörüde bulunacağız.

Corona virüs bulaşıp şifa bulan birisinin ciğerlerinde veya vücudunun diğer organlarında sağlık yönünden bir sıkıntı yoksa emniyet(polis ve bekçi) ve tsk(subay,astsubay, uzman er, erbaş) alımlarına başvuru yapabileceklerdir.

Fakat hastaların akciğerlerinin iltihaplanması sonucu pnömoni (zatürre) ve oksijenin havadan havadan kana geçtiği küçük keselerin suyla dolması gibi ciddi hastalıklar ortaya çıkmaktadır. Bu hastalıklarda adaylarda ciddi sıkıntılara ve ciğerlerde geri dönderilemez sıkıntılara yok açtığı durumda adaylar sağlık raporundan geçmeyeceklerdir.

CORONA VİRÜS İLE İLGİLİ  ÖNEMLİ KONULAR

CORONA VİRÜSTEN DOLAYI HAYATINI KAYBEDENLER NASIL DEFNEDİLECEK
Türkiye’de Corona Virüs Testi Yapan 25 Hastane
YAŞA GÖRE KORONA VİRÜS ÖLÜM RİSKİ
Corona virüsten korunma yolları
Ülkemizde ilk CORONA virüs vakası saptandı.

corona virüs tedavisi gören biri polis olabilir mi,corona virüs tedavisi gören biri bekçi olabilir mi,corona virüs tedavisi gören biri subay astsubay olabilir mi,corona virüs tedavisi gören biri gardiyan olabilir mi,corona virüs tedavisi gören biri uzman er erbaş olabilir mi,corona virüsü bulaşıp iyileşen biri polis bekçi gardiyan subay assubay uzman er erbaş olabilir mi,
corona virüs olan biri öğretmen olabilir mi, corona virüs emniet sağlık yönetmeliği, corona virüs tsk sağlık yönetmeliği, corona virüs geçiren biri jandarma olabilir mi corona virüs tedavisi gören polis veya bekçi olabilir mi

admin
admin
Sevgili arkadaşlar bir çok alanda sizleri bilgilendirdiğimiz sitemize hoş geldiniz. Bizleri youtube ve instagram adreslerimizden takip edebilirsiniz. Arama kısmına ( simdiogrendin ) yazmanız yeterli olacaktır.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.