EN GÜNCEL EMNİYET TEŞKİLATI SAĞLIK ŞARTLARI YÖNETMELİĞİ – POMEM, PMYO, PÖH, PAEM

13.02.2019
A+
A-
EN GÜNCEL EMNİYET TEŞKİLATI SAĞLIK ŞARTLARI YÖNETMELİĞİ – POMEM, PMYO, PÖH, PAEM

EMNİYET TEŞKİLATI SAĞLIK ŞARTLARI YÖNETMELİĞİ

Resmi Gazete Tarihi: 03.01.2018
Resmi Gazete Sayısı: 30290

Sayılı resmi gazetede yayınlanan en güncel polis alımı (POMEM, PMYO, PÖH, PAEM ) sağlık yönetmeliğini buradan indire bilirsiniz.

İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

admin
admin
Sitemizde bir çok alanda bilgilenirken, bir yandan da güncel alım ilanlarını takip edebileceksiniz.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
 1. Cansu dedi ki:

  Meniskus ameliyati olmak polislige engelmidir.on saglik asamasinda bu nedenle kuruldan elendim ne yapmam gerekir

 2. Bekir Bakdemir dedi ki:

  Abi iyi günler
  20 yaşındayım bu anlatacağım şeyler 6 veya 7 sene önce olan şeyler.
  Pmyo genel sağlık ile ilgili bir sorum olacak.
  Çocukken 3 veya 4 sene arayla nöbet geçirdim çok hafif düzeyde. Hasaneye gittik annemle neden nöbet geçiriyorum diye. Doktor epilepis tanısı koydu. 2 yıl hap alarak tedavi gördüm, hatta en son aldığım ilaç 250 ml. Kepraydı. Hapı 4 de bölüp her akşam 1 parça alıyordum. Doktor bana sürekli “bekir biz sana ilaç vermiyoruz, biz sana ilacı sadece koklatıyoruz” diyordu. En az on defa kafa filmi mi çektiker ama hiç bişey çıkmadı, tertemiz. Bu epilepis hastalığı yüzünden ne beynimde nede vücudumda hiçbir sorun yok. En son kontrolümde Konya meram tıp fakültesi hastanesinde bir profesöre gittim. İçeri annemle girdiğimde doktor neden geldiğimi sordu, bende eğilepis için geldiğimi söyledim. Güldü sevinir bi ses tonuyla “ o kadar epilepis hastam ve tedavi ettiğim kişiler var senin gibisini ilk defa görüyorum “dedi.Kafa filmi veya kan tahlili yapmadı diğer doktorlara göre. Sadece üstündeki şort hariç herşeyi çıkardı ve elindeki değnekle eklemlerine vurdu. Sonra masasına geçip alay eder bi ses tonuyla “ evladım senin hiçbir şeyin yok bir daha seni buralarda görmeyim “ dedi ve ekledi “ sen tamamiyle hastalığı atlatmışsın ve bu hastalık sende hiçbir hasara ve yan etki bırakmamış “ dedi.
  Ve şuan 7 senedir hiçbir nöbet vaya atak geçirmedim.

  Benim sana sorum şu ; acaba pmyo genel sağlıkta bi sorun çıkarmı ?
  Ama dediğim gibi hiçbir şeyim yok.

  Renk körü değilim, düz taban değilim vücudumda iz veya dövmede yok. Ön sağlıktan çok rahat bir şekilde geçerim. Beni tek korkutan genel sağlık