ERDOĞAN’dan, 1200 Memur Alım Müjdesi.

29.06.2020
A+
A-
ERDOĞAN’dan, 1200 Memur Alım Müjdesi.

Cumhurbaşkanı önderliğinde 29 Haziran 2020 Pazartesi günü toplanılan kabine toplantısı sonrası Cumhurbaşkanı Recep Tayyip ERDOĞAN müjdeyi verdi. Müjde neticesinde ise 1200 kişilik bir atama yapılacağını duyurdu. 

30 Haziran 2020 Salı günü şehit ve gazi yakınlarına yönelik kura ile atama işlemi gerçekleştirileceğini belirtildi. Bu 1200 kişilik alım Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığının bünyesinde yapılacak.

29 Haziran 2020 tarihli kabine toplantısı sona erdi. Buna göre Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan çok önemli bir personel alımı müjdesini verdi.

Cumhurbaşkanı ERDOĞAN 1200 PERSONEL ALIMI AÇIKLAMASI;

Başkan Erdoğan; “926 devlet korumasındaki gencimiz ile 274 şehit yakınımız gazi ve gazi yakınımız kura ile kamu kuruluşlarına yerleştirileceğiz dedi.”

Kuraların sonuçlarının ne zaman açıklanacağı konusunda ise;  “Sonuçların kuradan kısa bir süre sonra Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığının web sitesinde yayınlanacak. Kazanan adaylara şimdiden hayırlı olsun dedi.

admin
admin
Sevgili arkadaşlar bir çok alanda sizleri bilgilendirdiğimiz sitemize hoş geldiniz. Bizleri youtube ve instagram adreslerimizden takip edebilirsiniz. Arama kısmına ( simdiogrendin ) yazmanız yeterli olacaktır.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.