Sosyal Destek Ödemeleri İçin Valilik Tarih Verdi

05.05.2021
A+
A-
Sosyal Destek Ödemeleri İçin Valilik Tarih Verdi

Düzce Valiliği sosyal destek ödemelerine ilişkin açıklama yaptı

Sosyal destek ödemeleri için Valilikten tarih geldi.  Düzce Valiliği’nin resmi sayfasından, sosyal destek ödemelerine ilişkin açıklama yayımlandıYayımlanmış olan duyuruya göre ödemelerin  5 Mayıs 2021 Çarşamba günü başlayıp, 9 Mayıs 2021 Pazar gününe kadar tamamlanması hedeflenmektedir.

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından gerekli şartları taşıdığı daha önceden belirlenmiş olan hanelere sosyal destek ödemesi yapılacaktır.

Düzce Valimiz Sayın Cevdet Atay’ın koordinatörlüğünde yapılacak olan, sosyal destek ödemeleri ve kısıtlama sebebi ile yaşlı, emekli aylıkları alamayan vatandaşlarımıza kolluk kuvvetlerimiz, sosyal dayanışma ve yardımlaşma vakfımız, PTT personelimiz ve vefa sosyal destek ekiplerimiz vasıtasıyla elden ulaştırılacaktır.

Banka kartı olan vatandaşlarımız kendilerine en yakın Ziraat Bankası, Vakıfbank, Halkbank ve PTT ATM’lerinden ücretsiz olarak sosyal destek ödemelerini çekebileceklerdir.

Sosyal Destek ödeme işlemlerinin 5 Mayıs 2021 Çarşamba günü başlayıp, 9 Mayıs 2021 Pazar gününe kadar tamamlanması hedeflenmektedir.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

Daha Fazla Haber İçin Tıklayınız

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.