SPK Personel Alımı

01.05.2021
A+
A-
SPK Personel Alımı
Sermaye Piyasası Kurulu Uzman Yardımcısı ve Avukat Alımı Yapıyor

Sermaye Piyasası Kurulu’nda (SPK), İstanbul Temsilciliğinde görevlendirilmek üzere Genel İdare Hizmetleri sınıfında bulunan 8. derece kadrolu 30 adete kadar Uzman Yardımcısı ve Avukatlık Hizmetleri sınıfında bulunan 8. derece kadrolu 10 adete kadar Uzman Hukukçu Yardımcısı kadrosuna başarı durumları dikkate alınarak yeter sayıda aday personel seçimi için giriş sınavı yapılacaktır.

Giriş Sınavı Tarihi Ve Yeri
  • Giriş sınavı, yazılı ve sözlü olmak üzere iki aşamalıdır. Giriş sınavının yazılı aşaması, iki gün süreyle sabah ve öğleden sonraları Uzman Yardımcılığı sınavı için altı, Uzman Hukukçu Yardımcılığı sınavı için beş ayrı oturum şeklinde yapılacaktır.
  • Giriş sınavının yazılı aşaması İstanbul ve Ankara’da gerçekleştirilecek olup, adaylar başvuru sırasında hangi şehirde sınava girmek istediklerini belirteceklerdir.
  • Yazılı ve sözlü sınavın yapılacağı yer ve tarihleri Kurulun resmi internet sitesinden (www.spk.gov.tr) duyurulacaktır. Adaylara ayrıca bir tebligat yapılmayacaktır.
BAŞVURU ŞEKLİ

Sınav başvurularının 27.04.2021 – 11.05.2021 tarihleri arasında Kurulumuz resmi internet adresinden (www.spk.gov.tr) ulaşılabilecek “Başvuru Formu”nun çevrimiçi olarak doldurulması suretiyle yapılması, formun
doldurulmasını müteakip sistem üzerinden çıktısının alınarak öğrenim belgesinin fotokopisi ile birlikte en geç 18.05.2021 tarihi saat 16:00’a kadar elden veya posta yoluyla Kurulun Ankara merkez adresine gönderilmesi
gerekmektedir. Postadaki gecikmeler dâhil 18.05.2021 tarihi saat 16:00’dan sonra Kurul kayıtlarına giren başvurular dikkate alınmayacaktır.

İlan Hakkında Tüm Detaylar İçin Tıklayınız.

Daha Fazla Haber İçin Tıklayınız

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.