TÜBİTAK Yönetici Asistanı ve Memur Alıyor

06.04.2021
A+
A-
TÜBİTAK Yönetici Asistanı ve Memur Alıyor
TÜBİTAK Başkanlık bünyesinde Yönetici Asistanı ve Memur istihdam edilmek üzere personel alımı gerçekleştirilecektir.

TÜBİTAK yönetici asistanı ve memur alıyor. TÜBİTAK bir ilan yayımladı ve İŞKUR üzerinden başvuruların alındığını ifade etti.

İlan metni şu şekilde;

“Kurumumuz Başkanlık birimlerinde görev almak üzere 4857 sayılı İş Kanununa tabii olarak çalışacak Yönetici Asistanı ve Memur olarak çalışmak üzere personel istihdam edilecektir.”

GENEL ŞARTLAR
  • Kamu haklarından yasaklanmamış bulunmak
  • Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek hastalığı ya da bulaşıcı hastalığı bulunmamak
  • Taksirli suçlar, kısa süreli hapis cezasına seçenek yaptırımlara çevrilmiş suçlar ile aşağıda sayılan suçlar dışında tecil edilmiş hükümler hariç olmak üzere; altı aydan fazla hapis veyahut affa uğramış olsalar bile Devletin güvenliğine, anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı işlenen suçlarla, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, nitelikli hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas gibi yüz kızartıcı veya şeref ve haysiyeti kırıcı suçtan veya kaçakçılık, resmi ihale ve alım satımlara
    fesat karıştırma, göreve ilişkin sırrı açıklama, Devlet sırlarına karşı suçlardan dolayı hükümlü bulunmamak.
BAŞVURU VE MÜLAKAT SÜRECİ
İŞ BAŞVURUSU

Personel alımına ilişkin ilan 05-09/04/2021 tarihleri arasında İŞ-KUR internet sitesinde yayımlanmış olup, şartları sağlayan adaylar başvurularını İŞ-KUR üzerinden yapacaklardır.

MÜLAKAT TARİHİ VE YERİ

Sözlü mülakat gün, saat ve yeri ile mülakata katılmaya hak kazanan adaylar www.tubitak.gov.tr adresinden İnsan Kaynakları İlanları başlıklı bölümde duyurulacaktır. Bu duyuru tebligat mahiyetinde
olup, ayrıca ilgililerin adreslerine posta yoluyla tebligat yapılmayacaktır.

İlan Hakkında Tüm Detaylar İçin Tıklayınız..

Daha Fazla Haber İçin Tıklayınız..

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.